Kargo & Teslimat

Paket Teslimatı

Satın alınan ürün ödeme tipine göre;

Çevrimiçi ödeme (Kredi ve Banka kartı) yöntemiyle satın alınan ürünler çalışma günleri içerisinde 24 – 48 saat içerisinde kargo ile gönderimi sağlanmaktadır. Ortalama teslimat süreleri kargo yoğunluğuna bağlı olarak 2-4 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bu süre ürünün depomuzdan çıkış süresidir, Kargo firmalarından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz, firmanız hizmet kalitesi artırma prensibiyle Kargo-Müşteri arasındaki iletişimi sağlayarak kolay ulaşım için uygun tüm yolları dener.

Havale yöntemiyle yapılan alışverişlerde ödemenin hesaplarımıza aktarılmasını müteakip 1-3 iş günü içinde kargoya iletililir.

Satın alınan ürün müşterinin verdiği bilgiler doğrultusunda Adrese teslim edilir, Müşterinin adreste bulunamaması durumunda 1-2 gün sonra yeniden adrese gidilir, bu uygulamadan sonra müşteriye ulaşılamaması durumunda paket KARGO ŞUBESİ/MERKEZİ’ne aktararak müşteriye iletişim kanallarından bilgi verilir.

Bu süreçten sonra paket ŞUBE/MERKEZ’den müşteri tarafından teslim alınır, müşteri adrese teslim talep etmesi durumunda KARGO firması ücret talep etma hakkını saklı tutar ve bu ücret müşteri tarafından karşılanır.

NOT: Eğer teslimat süresinde adresinizde bulunmazsanız siparişinizi KARGO ŞUBESİNDEN teslim almanız gerekmektedir.