Kargo & Teslimat

Paket Teslimatı

Satın alınan ürün ödeme tipine göre;

Çevrimiçi ödeme (Kredi ve Banka kartı) yöntemiyle satın alınan ürünler çalışma günleri içerisinde 3 iş günü  içerisinde kargo ile gönderimi sağlanmaktadır.  teslimat süreleri kargo yoğunluğuna bağlı olarak adresinize  teslim edilmektedir.

Bu süre ürünün depomuzdan çıkış süresidir, Kargo firmalarından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz, firmanız hizmet kalitesi artırma prensibiyle Kargo-Müşteri arasındaki iletişimi sağlayarak kolay ulaşım için uygun tüm yolları dener.

Havale yöntemiyle yapılan alışverişlerde ödemenin hesaplarımıza aktarılmasını müteakip 3 iş günü içinde kargoya iletililir.

Satın alınan ürün müşterinin verdiği bilgiler doğrultusunda Adrese teslim edilir, Müşterinin adreste bulunamaması durumunda 1-2 gün sonra yeniden adrese gidilir, bu uygulamadan sonra müşteriye ulaşılamaması durumunda paket KARGO ŞUBESİ/MERKEZİ’ne aktararak müşteriye iletişim kanallarından bilgi verilir.

Bu süreçten sonra paket ŞUBE/MERKEZ’den müşteri tarafından teslim alınır, müşteri adrese teslim talep etmesi durumunda KARGO firması ücret talep etma hakkını saklı tutar ve bu ücret müşteri tarafından karşılanır.

NOT: Eğer teslimat süresinde adresinizde bulunmazsanız siparişinizi KARGO ŞUBESİNDEN teslim almanız gerekmektedir.